Sion İpuçları

İpucu Ekle.
Sion Rün | Sion Counter | Sion İpuçları

Proların Kullandığı Rün


Azim

Hasar ve Hedefleme

Hortlağın Pençesi

Her 4 saniyede, bir şampiyona yönelik sonraki saldırın ilave büyü hasarı verir, seni iyileştirir ve kalıcı olarak can değerini arttırır.GraspOfTheUndying.

Kemik Zırh

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra, bu rakibin sana isabet ettirdiği 3 yetenek veya saldırı 15 ila 40 daha az hasar verir.

Süre: 3 sn.
Bekleme süresi: 45 sn.

Koza

Oyuna fazladan 50 Can ile başlarsın. Rakiplerini 4 defa alt ettikten sonra bu canı tüketerek Değişken 9 Saldırı Gücü veya 15 Yetenek Gücü ilavesi kazanırsın.

Canlandır

Kullandığın veya üzerinde kullanılan iyileştirme ve kalkan etkileri %5 daha güçlü hale gelir ve canı %40 miktarının altındaki hedeflerde bu etki fazladan %10 daha artar.

İlham

Pro

Kemik Zırh

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra, bu rakibin sana isabet ettirdiği 3 yetenek veya saldırı 15 ila 40 daha az hasar verir.

Süre: 3 sn.
Bekleme süresi: 45 sn.

İkinci Şans

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra zamanla eksik canının bir kısmını yenilersin.

77.82% Kazanma Oranı | Lolct Bu rünler her şampiyon için özel olarak harmanlanmıştır.
15
1.Eğer top oynayıp botunuzu öne geçirmek isterseniz önce bota gidip pusun ve q alan hasarı ile adamı yakalayın ve bottan birine salın, ardından teleport ile direkt topa çıkın. 2. Ultiniz ve TP'niz aynı anda var ise ve bot koridoru geride ise bot 2. kuleye TP atarak ulti basın, karşısı sizi görmeyecek ve ultinizin sesi geldiği için topta basıldığını sanarak sizi beklemeyecektir.
15.05.2018 18:26:04
Hagane no Tsume Şikayet Et
0
Q sunu yemeye çalışın aksi takdirde ölürsünüz bence arındır girin r q kombosu ile çok rahat kesebilir bunu önlemek için
22.11.2018 20:04:42
AEKMURDER Şikayet Et
CT İpuçlarını facebook ile de yazabilirsiniz.
x