Mordekaiser İpuçları

İpucu Ekle.
Mordekaiser Rün | Mordekaiser Counter | Mordekaiser İpuçları

Proların Kullandığı Rün


Büyücülük

Hasar ve Hedefleme

Aery'yi Çağır

Saldırı ve yeteneklerin Aery'i hedefe göndererek rakiplere hasar verir, takım arkadaşlarına ise kalkan sağlar.SummonAery.

Bulut Pelerini

Ultini kullandıktan kısa süre sonra 2.5 saniye boyunca azalarak kaybolan ve birimlerin içinden geçmene izin veren bir hareket hızı artışı kazanırsın.

Sürat

Hareket hızın %1.5 artar.
İlave hareket hızın %6 Saldırı Gücü veya %10 Yetenek Gücü (değişken) oranlarında olacak şekilde bu niteliklere dönüştürülür.

Kızart

Bir sonraki yeteneğin şampiyonları yakarak 1 saniyenin ardından seviyeye bağlı olarak 10 ila 30 ilave büyü hasarı verir.

Bekleme Süresi: 10 sn.

Azim

Pro

Kemik Zırh

Bir rakip şampiyondan hasar aldıktan sonra, bu rakibin sana isabet ettirdiği 3 yetenek veya saldırı 15 ila 40 daha az hasar verir.

Süre: 3 sn.
Bekleme süresi: 45 sn.

Koza

Oyuna fazladan 50 Can ile başlarsın. Rakiplerini 4 defa alt ettikten sonra bu canı tüketerek Değişken 9 Saldırı Gücü veya 15 Yetenek Gücü ilavesi kazanırsın.

77.82% Kazanma Oranı | Lolct Bu rünler her şampiyon için özel olarak harmanlanmıştır.
15
Yakınına gelmesini engelleyecek ve sürekli dürtecek bir hero lanede morde'nin canını epey bir sıkar. Örnek herolar : kennen,karma,tristana,gnar,neeko,ryze Fiora 1 e 1'de çok güçlü morde'ye karşı. W'nun güzel kullanımının ardından kill bile getirebiliyor 3 dakika içinde.
05.08.2019 19:37:45
GEHNCHAL Şikayet Et
0
Darius ile mordekaiseri alabilir miyim acaba? Almam için nasıl oynamam ne yapmam lazım?
21.05.2018 12:58:08
TryonV Şikayet Et
CT İpuçlarını facebook ile de yazabilirsiniz.
x